LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Closed
ar: مغلق

en: Cost
ar: كلفة

en: On
ar: في

en: Links
ar: روابط

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Maximum age
ar: العمر الأقصى

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Contact
ar: اتصل

en: Off
ar: إيقاف

en: Location
ar: الموضع

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: File attachments
ar: الملفات المرفقة

en: Image title
ar: عنوان الصورة
