LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Closed
ast: Zarráu

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Contact
ast: Contautu

en: Location
ast: Llugar

en: File attachments
ast: Ficheros axuntos
