LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Closed
az: Bağlıdır

en: On
az: Aktiv

en: Links
az: Linklər

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Contact
az: Kontakt

en: Off
az: Söndürülüb

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi
