LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Closed
bn: বন্ধ

en: Category
bn: বিভাগ

en: Name
bn: নাম

en: Email
bn: ইমেইল

en: Location
bn: অবস্থান

en: File attachments
bn: ফাইল এটাচমেন্ট সমূহ
