LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Contact
bs: Kontakt

en: Location
bs: Lokacija

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: File attachments
bs: File attachment
