LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Closed
ca: Tancat

en: On
ca: Actiu

en: Links
ca: Enllaços

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Maximum age
ca: Edat màxima

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Off
ca: Inactiu

en: Contacts
ca: Contactes

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Phone
ca: Telèfon

en: File attachments
ca: Fitxers adjunts

en: Image path
ca: Camí de la imatge

en: Image title
ca: Títol de la imatge
