LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Closed
da: Lukket

en: Cost
da: Omkostning

en: On
da: Tilsluttet

en: Category
da: Kategori

en: Name
da: Navn

en: Maximum age
da: Maksimal alder

en: Email
da: E-mail

en: Contact
da: Kontakt

en: Off
da: Afbrudt

en: Contacts
da: Kontakter

en: Location
da: Lokation

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Phone
da: Telefon

en: File attachments
da: Vedhæftede filer

en: Facets
da: Facetter

en: Image path
da: Billedesti

en: Image title
da: Billedtitel

en: Date and Time
da: Dato og tid
