LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Closed
de: Geschlossen

en: Cost
de: Kosten

en: On
de: An

en: Category
de: Kategorie

en: Maximum age
de: Höchstalter

en: Email
de: E-Mail

en: Contact
de: Kontakt

en: Off
de: Aus

en: Contacts
de: Kontakte

en: Location
de: Ort

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Phone
de: Telefonnummer

en: File attachments
de: Dateianhänge

en: Image path
de: Bildpfad

en: Image title
de: Bildtitel

en: Free
de: Frei

en: Contact name
de: Kontaktname

en: Image description
de: Bildbeschreibung

en: Date and Time
de: Datum und Uhrzeit

en: Minimum age
de: Mindestalter

en: Currently closed
de: Derzeit geschlossen
