LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: File attachments
dz: ཡིག་སྣོད་མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།
