LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Closed
es: Cerrado

en: Cost
es: Coste

en: On
es: Activado

en: Links
es: Enlaces

en: Category
es: Categoría

en: Name
es: Nombre

en: Maximum age
es: Edad máxima

en: Email
es: Correo electrónico

en: Contact
es: Contacto

en: Off
es: Desactivado

en: Contacts
es: Contactos

en: Location
es: Ubicación

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Phone
es: Teléfono

en: File attachments
es: Archivos adjuntos

en: Facets
es: Facetas

en: Image path
es: Ruta de la imagen

en: Image title
es: Título de la imagen

en: Contact name
es: Nombre del Contacto

en: Organisation
es: Organización

en: Date and Time
es: Fecha y Hora
