LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Closed
et: Suletud

en: Cost
et: Maksumus

en: On
et: Sees

en: Links
et: Lingid

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Maximum age
et: Maksimaalne vanus

en: Email
et: E-kiri

en: Contact
et: Kontakt

en: Off
et: Väljas

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Phone
et: Telefon

en: File attachments
et: Kaasapandud failid
