LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Closed
eu: Itxita

en: Links
eu: Estekak

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Maximum age
eu: Adin maximoa

en: Email
eu: Eposta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: File attachments
eu: Eranskinak

en: Image path
eu: Irudiaren bide-izena

en: Image title
eu: Irudiaren izenburua
