LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Closed
fa: بسته شده

en: Cost
fa: هزینه

en: On
fa: روشن

en: Links
fa: پیوندها

en: Category
fa: دسته بندی

en: Name
fa: نام

en: Maximum age
fa: حداکثر سن

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Contact
fa: تماس

en: Off
fa: خاموش

en: Contacts
fa: مخاطبین

en: Location
fa: مکان

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Phone
fa: تلفن

en: File attachments
fa: فایل‌های پیوست

en: Image path
fa: مسیر تصویر

en: Image title
fa: عنوان تصویر
