LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Closed
fi: Suljettu

en: Cost
fi: Maksu

en: On
fi: Käytössä

en: Links
fi: Linkit

en: Category
fi: Kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: Maximum age
fi: Maksimi-ikä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: Location
fi: Sijainti

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Phone
fi: Puhelin

en: File attachments
fi: Liitetiedostot

en: Image path
fi: Kuvien hakupolku

en: Image title
fi: Kuvan otsikko

en: Date and Time
fi: Päivä ja aika
