LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Closed
he: סגור

en: Cost
he: עלות

en: On
he: פעיל

en: Links
he: קישורים

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Maximum age
he: גיל מקסימלי

en: Email
he: דוא"ל

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Off
he: כבוי

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Location
he: מיקום

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Phone
he: טלפון

en: File attachments
he: קבצים מצורפים
