LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Cost
hr: Trošak

en: On
hr: Uključi

en: Links
hr: Poveznice

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Maximum age
hr: Maksimalna dob

en: Email
hr: E-pošta

en: Contact
hr: Kontakt

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Phone
hr: Telefon

en: File attachments
hr: Privitci
