LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Closed
id: Ditutup

en: Cost
id: Biaya

en: On
id: Pada

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Category
id: Kategori

en: Name
id: Nama

en: Maximum age
id: Umur maksimum

en: Contact
id: Kontak

en: Off
id: Matikan

en: Location
id: Lokasi

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Phone
id: Telepon

en: File attachments
id: Sisipan file
