LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Closed
is: Lokuð

en: Cost
is: Kostnaður

en: On
is: Virkjað

en: Links
is: Hlekkir

en: Category
is: Flokkur

en: Name
is: Nafn

en: Maximum age
is: Hámarksaldur

en: Email
is: Netfang

en: Contact
is: Tengiliður

en: Off
is: Af

en: Location
is: Staðsetning

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Phone
is: Sími

en: File attachments
is: Skráarviðhengi

en: Contact name
is: Nafn tengiliðs
