LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Closed
it: Chiuso

en: Cost
it: Costo

en: On
it: Acceso

en: Links
it: Collegamenti

en: Category
it: Categoria

en: Name
it: Nome

en: Maximum age
it: Età massima

en: Email
it: E-mail

en: Contact
it: Contatto

en: Off
it: Spento

en: Location
it: Posizione

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Phone
it: Telefono

en: File attachments
it: File allegati

en: Image path
it: Percorso per le immagini

en: Date and Time
it: Data e Ora
