LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Closed
ka: დახურულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Links
ka: ბმულები

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Maximum age
ka: მაქსიმალური ასაკი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: File attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
