LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Closed
kk: Жабық

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Contact
kk: Контакттау

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: File attachments
kk: Файл қосымшалар
