LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Cost
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Contacts
kn: ಸಂಪರ್ಕವಿಳಾಸಗಳು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Free
kn: ಮುಕ್ತ

en: Date and Time
kn: ದಿನಾಂಕ ಹಾಗು ಸಮಯ
