LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Closed
lt: Uždara

en: Cost
lt: Savikaina

en: On
lt: Įjungta

en: Links
lt: Nuorodos

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Maximum age
lt: Maksimalus amžius

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Off
lt: Išjungta

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Phone
lt: Telefonas

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: Image title
lt: Vaizdo pavadinimas
