LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Closed
lv: Slēgts

en: Cost
lv: Izmaksas

en: On
lv: Aktīvs

en: Links
lv: Saites

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Email
lv: E-pasts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Off
lv: Izslēgts

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: Facets
lv: Faseti
