LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Closed
ml: അടച്ചു

en: Cost
ml: ചെലവ്

en: On
ml: ഓൺ

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Name
ml: പേര്

en: Maximum age
ml: പരമാവധി പ്രായപരിധി

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക
