LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Closed
ms: Ditutup

en: Category
ms: Kategori

en: Name
ms: Nama

en: Email
ms: E-mel

en: Contact
ms: Hubungi

en: Off
ms: Tutup

en: Location
ms: Lokasi

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: File attachments
ms: Lampiran-lampiran fail
