LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Name
my: အမည်

en: Maximum age
my: အများဆုံး သက်တမ်း

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Image path
my: ဓာတ်ပုံတည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Image title
my: ဓာတ်ပုံခေါင်းစဉ်
