LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Closed
nl: Gesloten

en: Cost
nl: Kostprijs

en: On
nl: Aan

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Maximum age
nl: Maximale leeftijd

en: Email
nl: E-mail

en: Off
nl: Uit

en: Contacts
nl: Contacten

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: File attachments
nl: Bestandsbijlagen

en: Facets
nl: Facetten

en: Image path
nl: Afbeeldingspad

en: Image title
nl: Afbeeldingstitel

en: Free
nl: Gratis

en: Contact name
nl: Naam contact

en: Image description
nl: Afbeeldingsomschrijving

en: Organisation
nl: Organisatie

en: Date and Time
nl: Datum en tijd

en: Contact phone
nl: Telefoonnummer contactpersoon
