LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Closed
nn: Stengt

en: On
nn: På

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Contact
nn: Kontakt

en: Off
nn: Av

en: Location
nn: Stad

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Phone
nn: Telefon

en: File attachments
nn: Vedlagte filer
