LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Cost
pl: Koszt

en: On
pl: Włączony

en: Links
pl: Odnośniki

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Maximum age
pl: Maksymalny wiek

en: Contact
pl: Kontakt

en: Off
pl: Wyłączony

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Location
pl: Położenie

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Phone
pl: Telefon

en: File attachments
pl: Załączniki

en: Facets
pl: Fasety

en: Image path
pl: Ścieżka obrazka

en: Image title
pl: Nazwa zdjęcia

en: Free
pl: Wolne

en: Contact name
pl: Nazwa kontaktu

en: Organisation
pl: Organizacja

en: Minimum age
pl: Minimalny wiek
