LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Closed
pt: Encerrada

en: Cost
pt: Custo

en: On
pt: Ligado

en: Links
pt: Ligações

en: Category
pt: Categoria

en: Name
pt: Nome

en: Maximum age
pt: Idade máxima

en: Off
pt: Desligado

en: Contacts
pt: Contactos

en: Location
pt: Localização

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Phone
pt: Telefone

en: File attachments
pt: Ficheiros anexos

en: Image path
pt: Caminho da imagem

en: Image title
pt: Título da imagem

en: Free
pt: Grátis

en: Contact name
pt: Nome de contacto
