LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Closed
ru: Закрыто

en: Cost
ru: Стоимость

en: On
ru: Вкл

en: Links
ru: Ссылки

en: Category
ru: Категория

en: Name
ru: Название

en: Maximum age
ru: Максимальный возраст

en: Contact
ru: Контакт

en: Off
ru: Выкл

en: Contacts
ru: Контакты

en: Location
ru: Место

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Phone
ru: Телефон

en: File attachments
ru: Прикрепленные файлы

en: Facets
ru: Фасеты

en: Image path
ru: Путь к изображению

en: Image title
ru: Заголовок изображения

en: Free
ru: Свободно

en: Contact name
ru: Имя контакта

en: Image description
ru: Описание картинки

en: Organisation
ru: Организация

en: Date and Time
ru: Дата и время

en: Contact phone
ru: Контактный телефон

en: Currently open!
ru: Сейчас открыто!

en: Currently closed
ru: Сейчас закрыто
