LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Cost
sk: Náklady

en: On
sk: Zapnúť

en: Links
sk: Odkazy

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Maximum age
sk: Maximálna doba

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Off
sk: Vypnúť

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Phone
sk: Telefón

en: File attachments
sk: Priložené súbory

en: Image path
sk: Cesta k obrázku

en: Image title
sk: Tiulok obrázka
