LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Closed
sv: Stängd

en: Cost
sv: Kostnad

en: On
sv: På

en: Links
sv: Länkar

en: Category
sv: Kategori

en: Name
sv: Namn

en: Maximum age
sv: Största ålder

en: Email
sv: E-post

en: Contact
sv: Kontakt

en: Off
sv: Av

en: Contacts
sv: Kontakter

en: Location
sv: Plats

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Phone
sv: Telefon

en: File attachments
sv: Bifogade filer

en: Image path
sv: Bildsökväg

en: Image title
sv: Bildtitel

en: Date and Time
sv: Datum och tid
