LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Closed
th: ปิด

en: On
th: เปิด

en: Links
th: ลิงก์

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Maximum age
th: อายุสูงสุด

en: Email
th: อีเมล

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Off
th: ปิด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Contact name
th: ชื่อผู้ติดต่อ
