LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: On
ur: آن

en: Links
ur: لنکس

en: Category
ur: زمرہ

en: Name
ur: نام

en: Email
ur: ای میل

en: Contact
ur: رابطہ
