LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Closed
af: Gesluit

en: Cost
af: Koste

en: On
af: Op

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Contact
af: Kontak

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: File attachments
af: Lêer-aanhangsels
