LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Name
am: ስም

en: Email
am: ኢሜይል

en: Location
am: ቦታ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ
