LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Closed
be: Зачынена

en: On
be: На

en: Links
be: Спасылкі

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: File attachments
be: Дадаткі
