LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Closed
bg: Закрито

en: Cost
bg: Цена

en: On
bg: Включи

en: Links
bg: Връзки

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Email
bg: Е-поща

en: Contact
bg: Контакт

en: Off
bg: Изключи

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Phone
bg: Телефон

en: File attachments
bg: Прикачени файлове
