LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ
