LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Closed
cs: Zavřená

en: Cost
cs: Náklady

en: On
cs: Zapnuto

en: Links
cs: Odkazy

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Contact
cs: Kontakt

en: Off
cs: Vypnuto

en: Location
cs: Místo

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Phone
cs: Telefon

en: File attachments
cs: Přiložené soubory

en: Image path
cs: Ceska k obrázku
