LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Closed
cy: Ar gau

en: On
cy: Ymlaen

en: Links
cy: Dolenni

en: Category
cy: Categori

en: Name
cy: Enw

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Phone
cy: ffôn

en: File attachments
cy: Atodiadau ffeil

en: Image title
cy: Pennawd delwedd
