LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Cost
el: Κόστος

en: On
el: Ανοικτό

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: Maximum age
el: Μέγιστη ηλικία

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Off
el: Κλειστό

en: Contacts
el: Επαφές

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: File attachments
el: Συνημμένα αρχεία

en: Image title
el: Τίτλος εικόνας

en: Contact name
el: Όνομα επαφής
