LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Closed
eo: Fermita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Links
eo: Ligiloj

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: File attachments
eo: Dosieraj alkroĉaĵoj
