LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Closed
gl: Pechada

en: On
gl: Activo

en: Links
gl: Ligazóns

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: Off
gl: Desactivado

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Phone
gl: Teléfono

en: File attachments
gl: Ficheiros adxuntos

en: Image path
gl: Ruta da imaxe

en: Image title
gl: Título da imaxe
