LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Closed
gu: બંધ

en: On
gu: ચાલુ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Maximum age
gu: મહત્તમ ઉંમર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Location
gu: સ્થાન
