LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Closed
hi: बंद

en: Cost
hi: लागत

en: On
hi: चालू

en: Links
hi: लिंक

en: Category
hi: वर्ग

en: Name
hi: नाम

en: Maximum age
hi: अधिकतम आयु

en: Email
hi: ईमेल

en: Contact
hi: संपर्क

en: Off
hi: बंद

en: Location
hi: स्थान

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Phone
hi: फ़ोन

en: File attachments
hi: संचिका संलग्नी
