LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Closed
hu: Lezárt

en: Cost
hu: Költség

en: On
hu: Be

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Maximum age
hu: Legrégebbi

en: Email
hu: E-mail

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Off
hu: Ki

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Location
hu: Helyszín

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Phone
hu: Telefon

en: File attachments
hu: Csatolmányok

en: Facets
hu: Finomítók

en: Image path
hu: Képfájl útvonala

en: Image title
hu: Kép címe

en: Contact name
hu: Kapcsolattartó neve

en: Organisation
hu: Szervezet

en: Beer ID
hu: Sörazonosító
