LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Closed
hy: Փակված

en: Links
hy: Հղումներ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
